Jzyk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) Jzyki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF cieki edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wicej
Start arrow Sukcesy w nauce
Drukuj

 

  Rok szkolny 2015-2016

Uczennica klasy IIa Eliza Kociałkowska została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego (opiekun - p. J. Kryńska-Cieśla). 

Uczeń klasy IIa Jakub Sienkiewicz został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii (opiekun - p. E. Laskowska).


Rok szkolny 2014-2015

Uczennica klasy IIIa Karolina Woronowicz została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (opiekun - p. B. Budna). 

Uczennica klasy IIIb Ewelina Karasik  została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego (opiekun - p. B. Budna).

Uczennica klasy IIIa Marta Szewczyk  została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (opiekun - p. E. Laskowska).

Uczennica klasy Ia Eliza Kociałkowska  została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego (opiekun - p.j. Kryńska-Cieśla).

Uczennica klasy IIIa Marta Szewczyk zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Ocalić od zapomnienia" organizowanym pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty i córkę poety Kirę Gałczyńską  (opiekun - p. B. Budna).

Uczeń klasy IIIb Krystian Rubajczyk został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun p. J. Przymorska)

Uczennica klasy IIIa Eliza Przymorska zastała finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun p. J. Przymorska)

 


 

Rok szkolny 2013-2014

Uczeń klasy IIIa Marek Lenczewski został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii  (opiekun - p. E. Laskowska).

Uczennica klasy IIIa Anna Buczel została finalistką Wojewódzkiego Konkursu  Języka Polskiego (opiekun - p. B. Budna). 

 


 

Rok szkolny 2012 / 2013

 

Uczeń klasy IIIb - Karol Radywoniuk został laureatem konkursu z biologii
(opiekun - p. J. Przymorska) oraz z geografii (opiekun - p. E. Laskowska)

 

Uczeń klasy IIIb - Marek Wójcik został laureatem konkursu z historii
(opiekun - p. K. Wójcik), oraz finalistą konkursu z geografii (opiekun - p. E. Laskowska)

 

Uczennica klasy IIIb - Natalia Ciupa zajęła III miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Ocalić od zapomnienia". Konkurs zorganizowany został przez Szkołę Podstawową nr 28 w Białystoku im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego pod honorowym patronatem Pani Kiry Gałczyńskiej oraz Podlaskiego Kuratora Oświaty. ( opiekun - p. B. Budna)

 

 


 

Image

Rok szkolny 2011/2012

 

  • Uczeń klasy IIIb - Piotr Łojewski został finalistą konkursu z fizyki i astronomii (opiekun E. Miłosz), oraz konkursu z matematyki
  • (opiekun L. Jabłońska)
  • Uczniowie: Paulina Saramak z klasy IIIa, oraz Marek Wójcik z klasy IIb zostali finalistami konkursu historycznego 
  • (opiekun I. Łempicka)
  • Uczniowie: Marek Wójcik z klasy IIb został laureatem konkursu z biologii, oraz Karol Radywoniuk z klasy IIb został finalistą konkursu z biologii
    (opiekun - p. J. Przymorska)

 

Gratulujemy uzyskanych wyników. 

 


 

 


 Rok szkolny 2010/2011

 

  • Uczeń klasy IIb - Piotr Łojewski zają II miejsce w konkursie matematycznym "JANTAR" 
  • Uczniowie: Justyna Pilichiewicz kl. Ic, Marek Wójcik i Krzysztof Korpusik z kl. Ib zostali finalistami konkursu matematycznego "JANTAR"
  • Uczniowie klasy Ib - Sylwia Kaczorek, Karol Radywoniuk i Marek Wójcik zajęli II miejsce w III Regionalnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej
  • Uczniowie: Piotr Łojewski kl. IIb i Karol Radywoniuk kl. Ib zostali wyróżnieni w konkursie matematycznym KANGUR 
  • Uczeń klasy 3b - Przemysław Olszewski został laureatem konkursu z fizyki i astronomii (op. E. Miłosz) 
  • Uczennica kl. 3a - Aleksandra Steć została laureatką konkursu historycznego (opiekun - p. I. Łempicka)
  • Uczennica kl. 3b - Renata Jowsa została finalistką konkursu z języka polskiego
    (opiekun - p. M. Buczyńska)

 


  

Image


Rok szkolny 2009/2010

 

  • Uczeń klasy Ib - Piotr Łojewski  został wyróżniony w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" (opiekun - p. L. Jabłońska). Serdecznie gratulujemy. 
  • Uczeń klasy 3a - Hubert Sotnik został finalistą wojewódzkiego konkursu z fizyki i astronomii (op. E. Miłosz) 
  • Uczennice z klasy 3b: Ewelina Tunkiewicz i Marcela Zabost zostały finalistkami konkursu z języka polskiego (op. B. Budna)
  • Uczeń klasy 3a - Hubert Sotnik zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu z fizyki i astronomii (op. E. Miłosz) 

 


 

Rok szkolny 2008/2009

 

  • Uczeń klasy 3c -  Krystian Kisielak został laureatem konkursu z fizyki i astronomii (op. E. Miłosz)
  • Uczennica klasy 3b - Natalia Neumann została finalistką konkursu z języka polskiego (op. E. Smoła)
  • Uczniowie z klasy 3c: Krystian Kisielak, Grzegorz Fit i Radosław Lemański zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursu geograficznego (op. E. Laskowska)
  • Patryk Cieśla kl. 2b - zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu historycznego (op. I. Łempicka)
  • Natalia Neuman kl. 3b - zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu z j. polskiego (op. E. Smoła)
  • Uczniowie z klasy 3c: Krystian Kisielak, Maciej Ostrowski i Jacek Raczyński zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursu z fizyki i astronomii (op. E. Miłosz)
  • Uczennice klasy 3b: Sara Lenda i Natalia Neumann zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego VII Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów (op. J. Kryńska-Cieśla)

 

 



 

Rok szkolny 2007/2008

Laureaci konkursów:

  • Maja Kaczorek kl. 3c - konkurs biologiczny (op. mgr Łucja Podskalna)
  • Natalia Neumann kl. 2b - konkurs historyczny (op. mgr Izabela Łempicka)
  • Maciej Ostrowski kl. 2c - konkurs matematyczny "JANTAR"
Finaliści:
  • Tomasz Bowsza kl. 1a -  konkurs matematyczny "JANTAR"
  • Krystian Kisielak kl. 2c - konkurs matematyczny "JANTAR"

 

Rok szkolny 2006/2007

Laureaci konkursów:

  • Jakub Neumann - konkurs historyczny
  • Gocaliński Kamil - konkurs matematyczny "JANTAR"

Finaliści:

  • Dybała Małgorzata - międzynarodowy konkurs matematyczny "KANGUR"
  • Ostrowski Maciej - międzynarodowy konkurs matematyczny "KANGUR"
  • Kisielak Krystian - konkurs matematyczny "JANTAR"
  • Tunkiewicz Grzegorz, Widz Damian, Wicha Piotr - turniej BRD

 

Rok szkolny 2005/2006

Finaliści:

  • Majgier Ewa - konkurs geograficzny
  • Leszek Krzysztof - konkurs historyczny

 

Rok szkolny 2004/2005

Laureaci konkursów:

  • Kaluga Łukasz - konkurs historyczny
  • Borsuk Łukasz - konkurs z fizyki i astronomii
  • Modzelewski Paweł, Walasek Maciej - konkurs języka polskiego

Finaliści:

  • Górski Wojciech - konkurs z fizyki i astronomii
  • Górski Wojciech - konkurs astronomiczno-astronautyczny
  • Bohatyrewicz Roman - konkurs z fizyki i astronomii
  • Balejko Anna - konkurs biologiczny

 

Rok szkolny 2003/2004

Laureaci konkursów:

  • Nosal Katarzyna - konkurs języka polskiego
  • Bohatyrewicz Roman - Wojewódzka Olimpiada "Wiedzy o Zdrowiu" PCK
  • Buczel Karol - konkurs historyczny
Finaliści:
  • Pawtel Joanna - konkurs wiedzy o zamkach gotyckich
  • Górski Wojciech - konkurs astronomiczno-asrtonautyczny
  • Starzykowski Sebastian - konkurs z fizyki z astronomią
  • Grymuza Dorian, Rutkowski Konrad, Grymuza Dawid - turniej BRD

 

Rok szkolny 2002/2003

Laureaci konkursów:

  • Wołoszyn Beata - turniej recytatorski LAURUS NOBILIS
  • Wierzewska Joanna i Bieniecki Przemysław - konkurs historyczny

Finaliści:

  • Grymuza Dorian, Rutkowski Konrad, Modzelewski Paweł - turniej BRD
  • Raczyńska Malwina - konkurs języka polskiego
  • Wołoszyn Beata i Bieniecka Joanna - konkurs o zamkach gotyckich
  • Bieniecki Przemysław - konkurs fizyczny
  • Charo Paweł - konkurs matematyczny

 

Rok szkolny 2001/2002

Laureaci konkursów:

  • Jasiński Daniel - konkurs fizyczny
  • Jasiński Daniel - konkurs matematyczny "KANGUR"
  • Jasiński Daniel - konkurs astronomiczno-astronautyczny

Finaliści:

  • Grochowski Michał - konkurs matematyczny

 

Rok szkolny 2000/2001

Laureaci konkursów:

  • Nosal Katarzyna - konkurs plastyczny
  • Grochowski Michał - konkurs fizyczny